Снимки chernomorepfc.bgДецата на Черно море, родени 2012 година, завършиха лагера в

...

Децата на Черно море със седем контроли в Пловдив

Снимки chernomorepfc.bg

Децата на Черно море, родени 2012 година, приключиха лагера в Пловдив, който бе част от предсезонната подготовка на „ моряците “. Младите гении, водени от Мирослав Мирчев, изиграха 7 контроли. В тях варненци записаха пет победи и две загуби, написа chernomorepfc.bg.

Черно море надигра отбора на Пловдив с 4:1 след голове на Павел Кирилов, Красимир Неделчев, Матео Марков и Александър Атанасов. Последва триумф против ФА Тракия с 5:2. Попаденията осъществиха Красимир Неделчев, Младен Дичев, Матео Марков, Пресиян Николов и Константин Халачев. След това „ моряците “ биха Спартак Пловдив с 4:1. Два гола за триумфа осъществя Микаел Андоян, а по един прибавиха Пресиян Николов и Павел Кирилов.

Черно море отстъпи с 1:3 на Пловдив сити с 1:3 в четвъртата си инспекция, а почетното попадение за варненци вкара Красимир Неделчев. А по-късно се постановиха с 6:1 над Ботев Пд. Красимир Неделче означи два гола, а с по един се регистрираха Младен Генчев, Йоан Александров, Микаел Андонян и Александър Атанасов.

„ Моряците “ победиха Марица с 3:0 (Матео Марков, Михаил Везенков и Джордж Вангелов). В последната си среща отстъиха с 0:5 на Берое.

Състав: Александър Атанасов, Младен Дичев, Красен Грудев, Николай Николаев, Давид Кателиев, Петър Пенев, Михаил Везенков, Константин Халачев, Преслав Желязков, Йордан Илиев, Пресиян Николов, Георги Господинов, Красимир Неделев, Никола Илиев, Матео Марков, Джордж Вангелов, Йоан Александров, Гриша Папазов, Микаел